FILM

To tu starannie ustawiamy każdy piksel tak, by stał się on atomem Twojej opowieści. Pielęgnujemy wszechstronność, aby to osiągnąć. Dzięki temu możemy korzystać z każdej sprawdzonej techniki filmowej. Od ręki, specjalizujemy się w animacji 2D / 3D, explainerach, filmach reklamowych, korporacyjnych i innych krótkich formach. W razie potrzeby projektowej poszerzamy naszą STRUKTURĘ ATOMOWĄ o sprawdzonych podzleceniodawców.


EXPLAINER

Jak napisać instrukcję wiązania sznurówek? To sprawa karkołomna, ale gdy nadamy instruktażowi formę animowaną lub filmową to wszystko stanie się jasne. To właśnie oznacza explainer – nowoczesny film instruktażowy – niezbędne medium XXI wieku.

ZOBACZ PORTFOLIO

REKLAMA

Gdy zadaniem jest zmienić przyzwyczajenia odbiorców, przedstawić im produkt lub ideę, pokazać swoją przewagę nad konkurencją wtedy produkujemy reklamy – ruchome obrazy mające charakter perswazyjny i dopracowane jakościowo, tak jak marka, którą reklamujemy.

ZOBACZ PORTFOLIO

ANIMACJA

Czy jest to popularna kreskówka, czy wizualizacja powstających budynków w 3D, techniki animacyjne pozwalają puścić wodze wyobraźni. Tu nie ma żadnych ograniczeń poza czasem i wyobraźnią, którą możemy włożyć w pracę nad animacją.

ZOBACZ PORTFOLIO

POSTPRODUKCJA

Kończąc etap zdjęć, zbierania materiałów do filmu i pierwszego montażu przechodzi się do świata postprodukcji – przygotowania wersji emisyjnej – koloryzacji, nałożenia efektów wizualnych, dźwiękowych i montażowych, dodania napisów i wszelkich elementów, które powodują, że film staje się atrakcyjny.

ZOBACZ PORTFOLIO