IDEA

To tu IDEA staje się atomem i wszystko się zaczyna. To tu wymyślamy pomysły, piszemy scenariusze, tworzymy kontent, projektujemy wizuale, planujemy strategię, konsultujemy, mock-upujemy, animujemy animatiki. To tu najpierw trafiają Klienci potrzebujący zrobienia totalnie wszystkiego. To tu wisimy często z Klientami na telefonie albo spotykamy się z nimi w naszym biurze, w centrum Krakowa.


OBSŁUGA KREATYWNA

Czy jest to pojedyncza reklama, czy kampania reklamowa, czy nazwa albo hasło. To czego potrzeba na początku to pomysł dobrze komunikujący najważniejszą myśl, wpasowany w najnowsze trendy i oryginalny, tak żeby wpadał w oko.

ZOBACZ PORTFOLIO

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Gdy rozglądniesz się wokół, zobaczysz jej mnóstwo.  My też mamy w tym swój udział projektując logotypy i ikonografię, rekomendując kolorystykę, liternictwo i wizualizując produkty, które są często dopiero w fazie powstawania.

ZOBACZ PORTFOLIO

SCENARIUSZ

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek formy filmowej, teatralnej albo nawet reklamy radiowej to najlepiej jest zacząć od akceptacji scenariusza, który tworzą dla nas doświadczeni scenarzyści. W razie potrzeby powstaną również u nas storyboardy wizualizujące scenariusz.

ZOBACZ PORTFOLIO