LIVE

To tu pojawia się żywa widownia, czasem żywy aktor lub scenografia ożywiona. Wszystko to wymaga zupełnie innego podejścia niż plan filmowy. My to czujemy w każdym atomie naszego ciała. Mamy niebagatelne doświadczenie w mappingach, widowiskach wirtualnych, budowie scenografii interaktywnych i, co równie ważne, we współpracy ze środowiskiem teatralnym. Dlatego scena nie ma dla nas tajemnic.


MAPPING

Wyobraź sobie budynek, który oświetlony z kilku projektorów ożywa feerią barw. Takich realizacji przygotowujemy coraz więcej na wydarzenia kulturalne, eventy reklamowe i w ramach większych widowisk. Ekspercka wiedza o technologiach i wyobraźnia to klucz do niezapomnianego mappingu.

ZOBACZ PORTFOLIO

SCENOGRAFIA MULTIMEDIALNA

Widownia teatralna jest coraz bardziej wymagająca. Część wymyślanych zabiegów scenograficznych nie byłaby możliwa bez naszego udziału. Planując wystawienie sztuki multimedialnej warto wejść z nami w artystyczny konglomerat, gdzie my dokładamy swój know-how do nawet najbardziej szalonej wizji scenograficznej.

ZOBACZ PORTFOLIO

OPRAWA WIZUALNA

Koncert, wydarzenie sportowe, wręczenie nagród dzisiaj nie mogą się obyć bez dedykowanej oprawy wizualnej przygotowanej przy użyciu najnowszych technologii. W takim wypadku tworzymy animowane elementy identyfikacji wizualnej, które sprawiają, że twoje show staje się niezwykłe.

ZOBACZ PORTFOLIO